Napköziotthonos Óvoda

Napköziotthonos Óvoda - Bugyi

Bemutatkozás

Intézményünk Bugyi Nagyközségben a fő útvonalaktól, s vasutaktól távolabb, az Ócsa-Kiskunlacháza, a Taksony – Dabas – Kunpeszér közötti utak kereszteződésében található. A községben l951 óta működik óvodai ellátás, jelenleg 7 óvodai csoportban folyik az oktató-nevelő munka. Egy székhellyel és két telephellyel rendelkezünk. Épületeink csendes, nyugodt, a nagy átmenő forgalomtól távolabbi környezetben helyezkednek el.

Részben önállóan gazdálkodó szerv vagyunk, fenntartónk Bugyi Nagyközség Önkormányzata.

A fenntartó 2008-ban TÁMOP pályázat útján mindhárom óvoda teljes korszerűsítését, bővítését biztosította. Az épületeket esztétikus, fákkal, bokrokkal övezet udvarok veszik körül. Elegendő homokozó, a gyerekek mozgásigényét kielégítő mászókák, hinták, csúzdák stb. találhatóak.

1999. óta az „Óvodai nevelés játékkal, mesével” személyiségfejlesztő nevelési programra épülő Helyi Óvodai Nevelési Programmal dolgozunk. Intézményi keretek között megoldott a logopédiai, fejlesztő és pszichológiai ellátás.

Az óvoda dolgozóinak létszáma 24 fő – 15 fő óvodapedagógus

1 fő óvodatitkár

7 fő dajka

1 fő udvari munkás

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 91
Tegnapi: 69
Heti: 91
Havi: 1 077
Össz.: 66 316

Látogatottság növelés
Oldal: Bemutatkozás
Napköziotthonos Óvoda - © 2008 - 2017 - napraforgoovodatitkarsag.hupont.hu

A honlap magyarul nem csak a weblap első oldalát jelenti, minden oldal együtt a honlap.

Adatvédelmi Nyilatkozat

A HuPont.hu ingyen honlap látogatók száma jelen pillanatban:

▲   Itt: bugyi jokai ut. 11/a - Vatera.hu

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »